Nieuws

14/15 juni 2019: Let op! Toegangswegen van en naar Uden druk door Luchtmachtdagen

Op vrijdag 14 en zaterdag 15 juni 2019 zijn de luchtmachtdagen op Vliegbasis Volkel. Dit weekend worden er gewoon hockeywedstrijden gespeeld. Het kan behoorlijk druk zijn op de toegangswegen van en

Lees meer >

 

Ledenadministratie

In dit document vind je alle informatie die belangrijk is voor jou als lid van HCU.
Download

Wedstrijden

Eerstvolgende wedstrijddag: 2019-5-22

Overig
G-Hockey - MOP G 1
19:00 - V4
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Bekijk het volledige wedstrijdschema

Trainingen

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - AB Trainers: Kevin Christen en Marco Isbouts
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Stijn Ophof
Stephen den Blaauwen
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Anne-Sophie Pieters
Lindi Janssen
V4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Bas Campbell V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Joep Hendriks
Tom van der Pol
V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Sanne van Hal V4 - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 Trainers: Kevin Christen en Marco Isbouts
18:30 - 19:30 MA + MB specifieke training Trainingsgroep V1 - CD Trainer: Bas Campbell
18:30 - 20:00 G-Hockey Loets Ijselsteijn
Joannie Sleegers
Eef van Erp
V3
18:30 - 20:00 Jongens C2 V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Emiel Jozephs
Joris Hendriks
V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anita Bergmans V1 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - AB Trainers: Kevin Christen en Marco Isbouts
19:00 - 20:30 Jongens C1 Floris Jansen V2 - CD
19:45 - 20:45 Jongens B2 Max de Laat V1 - CD
20:00 - 21:00 Trimhockey Trainingsgroep V4 Trainer: Emiel Jozephs
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 V3 - AB
20:00 - 21:00 Dames Jong 5 V3 - AB
20:00 - 21:00 DDA V3 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Marco Isbouts V2 - AB
20:30 - 21:30 Heren Jong 2 V1 - AB
20:30 - 21:30 Jongens A2 Floris Jansen V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jules Baken V1 - AB
17:30 - 18:30 Nieuwelingen 1 Bas Campbell V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Lindi Janssen
Anne-Sophie Pieters
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Joris Hendriks V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Camiel Horck V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Amy van den Berg
Britt van Lanen
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Merel van Dorst
Sterre van Schijndel
V2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens C1 Bas Campbell V1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C2 Max van Bakel V4 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Bonnie van Heesch V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Bob van Rijssen V4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Camiel Horck V3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Bas Campbell
Michael Engelblik
V1
20:00 - 21:30 Dames 2 Anne Hendriks
Bonnie van Heesch
V3 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A4 Camiel Horck V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 V2 - B
16:30 - 17:30 Jongens F1 V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V2 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V3 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V3 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 V3 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F3 V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F4 V1 - D
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Olivier Jansen V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Emma van Houtum
Annika Brandt
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Floor van Lieshout
Mirre Poelen
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Alex Besançon V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Floor van Eersel
Lois Rensen
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Lisa van der Steen V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens A2 V4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B2 Max de Laat V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Marco Isbouts V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Wessel Bosveld
Rafiq Theijs
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Jessamy de Graaf
Eric van Dijk
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Ruben Janssen V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Emiel Jozephs
Thomas Brouwer
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Gijs Campbell V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Chiel van der Meeren V3 - CD
19:00 - 20:00 Dames Jong 3 V4 - CD
19:00 - 20:00 Dames Jong 3 V4
19:00 - 20:00 Dames Jong 4 V4 - CD
19:00 - 20:00 Dames Jong 4 V4
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 V2 - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong 5 V4 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Paul Meijer V1
20:00 - 21:30 Heren 3 Juul Franssen V3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 4 V2 - AB
21:00 - 22:00 Dames Veteranen A V4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Bas Campbell V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Lindi Janssen
Anne-Sophie Pieters
V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Floortje Arnts V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Tom van der Pol
Lásló Esser
V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Lindi Janssen
Anne-Sophie Pieters
V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Stephen den Blaauwen
Stijn Ophof
V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D4 Sanne van Hal V4 - AB
19:00 - 20:00 JA + JB specifieke training Trainingsgroep V1 - AB Trainer: Bas Campbell
19:00 - 20:00 Dames 2 Bonnie van Heesch
Anne Hendriks
V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Floortje Arnts V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Freek van der Meeren V1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A4 V2 - AB
20:00 - 21:00 Heren Jong 2 V3 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B4 Bonnie van Heesch V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren veteranen A V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren veteranen B V2 - CD
21:00 - 22:00 Dames 3 V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Wouter van Campen
Martijn van Campen
V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D1 Max van Bakel V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Olivier Jansen V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Tom van den Akker
Thijs Schenkius
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Maudy Verhoeven
Maud Rovers
V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Meike Kox V4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 Nienke Former
Demi Leegwater
V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Maxime Wendt-rolfes V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Britt van Lanen
Amy van den Berg
V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Wessel Bosveld
Rafiq Theijs
V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Max van Bakel
Floris Jansen
V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Eric van Dijk
Jessamy de Graaf
V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Thomas Brouwer V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Chiel van der Meeren V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Sterre van Schijndel
Merel van Dorst
V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Ruben Janssen V2 - CD
19:00 - 19:30 Dames 1 Marco Isbouts V1 - AB Keeper D1
19:30 - 21:30 Dames 1 Michael Engelblik V1 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Michael Engelblik
Thomas Brouwer
V3 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Thomas Brouwer V1 - CD
19:30 - 20:30 Dames Jong 4 V4 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Paul Meijer V1 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Paul Meijer V3 - CD
19:30 - 21:30 Heren 1 Ton Prinssen V1 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Ton Prinssen V3 - CD
19:30 - 21:00 Heren 3 Juul Franssen V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 Ruben Janssen V2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins m Anita Bergmans V1 - AB
09:00 - 10:00 Benjamins v Joost van de Wetering V1 - CD

Trainingsschema