Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Emma van de Kerkhof
Maud Rovers
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Ise Meggelaars
Ise Meggelaars
Sofie Verbossen
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Roos Simons
Jitte Nieme
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Bas Campbell V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A4 V4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Bas Kerstens V4 - CD
18:30 - 20:00 G-Hockey V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Marc van Bakel
Floris Jansen
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Bas Campbell
Freek van der Meeren
V1 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C1 Emiel Jozephs V3 - CD Techniektraining
19:00 - 20:00 Meisjes A3 V4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Bas Kerstens V4 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Koen Jansen V2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Marco Isbouts V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Geert van Lamoen V1 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A5 V1 - CD
20:00 - 21:00 Trimhockey Emiel Jozephs V4
20:00 - 21:00 UDEN DM A/HOD DM B V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Stephen den Blaauwen V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Floor Angevaare
Lise van den Elzen
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Benthe de Klijn
Sanne van Hal
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 Joris Hendriks
Mathieu Woltring
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Eric van Dijk
Jessamy de Graaf
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Miguel Bosman
Raoul Bosman
V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Bonnie van Heesch V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Merel van Dorst
Sterre van Schijndel
V1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Michael Engelblik
Anita Bergmans
V1
20:00 - 21:30 Dames 2 V3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 V3 - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 2 V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Julie Wels
Nina Romer
V1 - C
16:30 - 17:30 Jongens F1 Senne van Duinen V1 - A
16:30 - 17:30 Jongens F2 Julie van Rijssen V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Minke Muijsers V3 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V3 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Madeleine Feenstra
Roos Stevens
V4 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Hannah Hagen
Jasmijn Stevens
V4 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Fay Hovens
Evi van der Steen
V4 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Juul van den Broek
Dieke Heijnes
V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Lieve Raab
Lilou van Genuchten
V2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Lynn Tijssen
Roos Bloemen
V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F4 Pien Hamers
Pleun van Schadewijk
V3 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F5 Meike Dankers
Jill Rensen
V3 - B
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Gijs Campbell V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Emma van de Kerkhof
Maud Rovers
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Ise Meggelaars
Sofie Verbossen
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Jitte Nieme
Roos Simons
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Fleur Bergmans
Ilse van den Boom
V3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B2 Brian den Blaauwen V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Lizelotte Stevens
Maartje van Boxtel
V4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Floris Gianotten
Frans Smeets
V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Marco Isbouts V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Chiel van der Meeren
Wessel Bosveld
V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Amber Brouwer
Anouk Brouwer
V2 - AB Techniektraining
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Maaike van Veldhoven V2 - CD
19:00 - 20:00 Dames Jong 2 Jasper Walraven V4 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B1 Jules Baken V3 - CD
19:00 - 19:30 Jongens B2 MINI
19:00 - 20:00 Jongens D1 Gijs Campbell V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Manon Klarenaar
Inge van de Wiel
V4 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruben Janssen V2 - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 Jasper Walraven V4 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Paul Meijer V1
20:00 - 21:30 Heren 4 V3 - CD
20:00 - 21:30 Heren veteranen A V3 - AB
21:00 - 22:00 Dames Veteranen A Jasper Walraven V4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Benthe de Klijn
Sanne van Hal
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Bas Campbell
Freek van der Meeren
V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Koen Jansen V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Floor Angevaare
Lise van den Elzen
V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Eric van Dijk
Jessamy de Graaf
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Floortje Arnts V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Miguel Bosman
Raoul Bosman
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Merel van Dorst
Sterre van Schijndel
V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Geert van Lamoen V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Bonnie van Heesch V3 - AB
19:00 - 20:00 Dames 4 V3 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Michael Engelblik
Marco Isbouts
V1
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Geert van Lamoen V4 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C3 Floortje Arnts V2 - AB
20:00 - 21:00 Dames 2 V3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren veteranen B V2 - CD
20:30 - 21:30 Meisjes A5 Geert van Lamoen V4 - CD
21:00 - 22:00 Heren Jong 2 V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Martijn van Campen
Wouter van Campen
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Fleur Bergmans
Ilse van den Boom
V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Bas Campbell V1 - CD Techniek
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Loes van Campen
Sanne van Hal
V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Amber Brouwer
Anouk Brouwer
V3 - AB
17:30 - 18:30 Nieuwelingen 1 Qwen van Uden
Eline Senders
V4 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Marc van Bakel V2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Brian den Blaauwen V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Chiel van der Meeren
Wessel Bosveld
V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Mathieu Woltring V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Maaike van Veldhoven
Emma Rovers
V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Famke Snijders
Maudy Verhoeven
V4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Bas Kerstens V4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Amber Brouwer
Anouk Brouwer
V3 - AB
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 V3 - CD
19:30 - 21:30 Heren 1 Paul Meijer
Ton Prinssen
V1
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Bas Kerstens V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruben Janssen V2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins m Joost van de Wetering V1
09:00 - 10:00 Benjamins v V1