Nieuws

Maartje Krekelaar Hockeykamp bij HCU!



'Onze' Maartje Krekelaar komt naar HCU om 3 dagen lang in de zomervakantie training te geven aan de jeugd van 7-16 jaar!

Lees meer >

 

Ledenadministratie

In dit document vind je alle informatie die belangrijk is voor jou als lid van HCU.
Download

Wedstrijden

Eerstvolgende wedstrijddag: 2018-4-21

Meisjes A
MA1 - MHC Boxmeer MA1
14:30 - V1
Thuis
MA2 - Geel-Zwart MA3
10:30
Uit
MA3 - Heesch MA2
14:00
Uit
Meisjes B
MB1 - H.O.D. MB1
12:45 - V1
Thuis
MB2 - Geel-Zwart MB5
14:15 - V2
Thuis
MB3 - MHC HDL MB1
12:45 - V3
Thuis
MB4 - Grave MB1
12:00
Uit
MB5 - MOP MB4
12:00
Uit
MB6 - Heesch MB3
14:00
Uit
Meisjes C
MC1 - MHC Boxmeer MC1
11:00 - V1
Thuis
MC2 - Oss MC4
15:45
Uit
MC3 - Horst MC2
14:00 - V4
Thuis
MC4 - MHC HDL MC3
11:00 - V3
Thuis
MC5 - MHC HDL MC2
13:30
Uit
Meisjes D
MD1 - MEP MD2
09:30 - V1
Thuis
MD2 - Rosmalen MD4
12:15
Uit
MD3 - Liempde MD2
14:30 - V3
Thuis
MD4 - Grave MD1
12:15 - V4
Thuis
MD5 - Gemert MD4
11:30
Uit
Meisjes E
M6E2 - Uden ME3
11:00 - MINI
Uit
M6E3 - Uden ME2
11:00 - MINI
Thuis
M6E4 - Oss ME4
09:15 - V4
Thuis
M6E5 - MHCdeDommel ME3
11:00
Uit
M6E6 - Oss ME5
10:45
Uit
M6E7 - Bommelerwaard ME5
09:00
Uit
M6E8 - Rosmalen ME7
10:30
Uit
M6E9 - Den Bosch ME16
09:15
Uit
M8E1 - MHC HDL M8E1
09:00
Uit
M8E2 - Hockeyclub Berlicum M8E2
10:30 - V2
Thuis
M8E3 - MOP M8E5
10:15
Uit
Meisjes F
MF1 - Den Bosch MF2
10:00 - MINI
Thuis
MF2 - MEP MF5
09:15
Uit
MF3 - Bommelerwaard MF2
09:00
Uit
Jongens A
JA1 - Horst JA1
16:15 - V1
Thuis
JA2 - Oranje-Rood JA6
16:15 - V3
Thuis
Jongens B
JB1 - Gemert JB1
12:15 - V2
Thuis
JB2 - Bommelerwaard JB1
15:45 - V4
Thuis
Jongens C
JC1 - Sint Oedenrode JC2
16:00 - V2
Thuis
JC2 - Oranje-Rood JC7
16:00
Uit
Jongens D
JD1 - HC Tilburg JD3
09:30 - V3
Thuis
JD2 - Bommelerwaard JD2
12:30
Uit
Jongens E
J6E1 - MOP JE3
12:00 - MINI
Thuis
J6E2 - MOP JE6
09:00
Uit
J8E1 - Oss J8E1
09:15 - V4
Thuis
Jongens F
JF1 - Den Bosch JF4
09:00 - MINI
Thuis
Overig
G-Hockey - MHC Boxmeer G 1
10:30 - V2
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Bekijk het volledige wedstrijdschema

Trainingen

Dames doordeweeks
DDA
20:00 - 21:00
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
DJ3
20:00 - 21:00
V3 - AB
Trainer(s)
Max Broekhuizen
Opmerkingen
Junioren B
MB2
19:30 - 21:00
V1 - CD
Trainer(s)
Wouter Smits
Opmerkingen
Junioren D
MD1
18:00 - 19:30
V1 - AB
Trainer(s)
Anita Bergmans
Opmerkingen
MD2
18:00 - 19:30
V1 - CD
Trainer(s)
Chiel van der Meeren
Freek van der Meeren
Opmerkingen
MD3
17:30 - 18:30
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainer: Laslo Esser
MD4
18:30 - 19:30
V4 - AB
Trainer(s)
Tjeu Bakermans
Jasper van Duivendijk
Opmerkingen
MD5
18:30 - 19:30
V4 - CD
Trainer(s)
Emily Bijsterbosch
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:30 - 18:30
V2 - CD
Trainer(s)
Chantal van Geelkerken
Lisanne Janssen
Opmerkingen
M8E2
17:30 - 18:30
V3 - CD
Trainer(s)
Ivo van der Laan
Jason van der Laan
Opmerkingen
M8E3
17:30 - 18:30
V4 - CD
Trainer(s)
Isa Haerkens
Pien van der Linden
Lisa van der Steen
Opmerkingen
G/LG
G-Hockey
18:30 - 20:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Trimhockey
20:00 - 21:00
V4 - AB
Trainer(s)
Emiel Jozephs
Opmerkingen
Junioren B
JB1
19:30 - 21:00
V1 - AB
Trainer(s)
Bas Campbell
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:30 - 20:00
V2 - CD
Trainer(s)
Jules Baken
Emiel Jozephs
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:30 - 18:30
V3 - AB
Trainer(s)
Jasper van Duivendijk
Omar Theijs
Opmerkingen
Overig
Keeperstraining
17:00 - 21:00
V2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Coördinatie: Tim Conrads & Kevin Christen

Trainingsschema