Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Gijs Campbell V1 - AB Techniektraining MD1 + MD2
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Gijs Campbell V1 - AB Techniektraining MD1 + MD2
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Ruben Borsje
Kas van den Berg
V4 - A
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Joost van de Kerkhof
Olivier van Rijssen
V4 - A
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Jesse Delauw
Thijs Schenkius
V3 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Luus Hamers
Suus Bergmann
V4 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Eva Bakker
Wies Koenen
V4 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Anouk Mennen
Mijntje Bens
V4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 Bente van Grinsven
Maud de Koning
V4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E5 Amber Vroom
Pieke te Meerman
V4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Britt Weterings
Elleke van der Kust
V3 - ABC
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Juul van den Broek
Lynn Tijssen
V3 - ABC
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Eline van de Geer
Pleun van der Zanden
V3 - ABC
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Esmee Thoonen
Laure Morel
V3 - ABC
18:00 - 19:00 Jongens C1 Gijs Campbell V1 - AB Techniektraining JD1 + JC1
18:00 - 19:00 Jongens D1 Gijs Campbell V1 - AB Techniektraining JD1 + JC1
18:30 - 20:00 Sleeppush Training Trainingsgroep V1 - D Trainer Freek vd Meeren
18:30 - 20:00 G-Hockey Bert Jongsma
Dorette Ypenburg-Woltring
V3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D3 V4 - CD Techniektraining Bram MD3 + MD4
18:30 - 19:30 Meisjes D4 V4 - CD Techniektraining Bram MD3 + MD4
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - CD
19:00 - 20:30 Heren Jong 3 V3 - AB Incl. trainer (Daan)
19:00 - 20:30 Jongens B1 Marco Isbouts V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Gijs Campbell V1 - AB Techniektraining MC1 + MC2
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Gijs Campbell V1 - AB Techniektraining MC1 + MC2
19:30 - 20:30 Meisjes C3 V4 - CD Techniektraining Bram MC3 + MC4 + MC5
19:30 - 20:30 Meisjes C4 V4 - CD Techniektraining Bram MC3 + MC4 + MC5
19:30 - 20:30 Meisjes C5 V4 - CD Techniektraining Bram MC3 + MC4 + MC5
20:00 - 21:30 Dames Jong 4 V4 - AB
20:00 - 21:00 Heren 1 Ton Prinssen V1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes B1 Gijs Campbell V1 - AB Techniektraining MB1 + MB2
20:00 - 21:00 Meisjes B2 Gijs Campbell V1 - AB Techniektraining MB1 + MB2
20:00 - 21:00 Trimhockey V3 - CD Incl. trainer van Heren 1
20:30 - 22:00 Dames Jong 5 V3 - AB Incl. trainer (Daan)
20:30 - 21:30 Meisjes A3 V4 - CD Trainer Bram
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Anneloes Sagasser V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Merel van Gerwen V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Joris Hendriks V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Meike Dankers
Sofie Verbossen
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Jitte Nieme
Maxime Bevers
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Joep Bakker V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Merel van Dorst V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Bonnie van Heesch V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Joris Hendriks V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Eva van Asperen
Sylke van Rossum
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Chantal Theunisz
Emma van Houtum
V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Joris Hendriks V4 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Arjen Fluijt V1
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 V3 - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 2 V2 - CD
20:30 - 21:30 Meisjes B5 Joris Hendriks V4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins m Anne Kivits
Jasmijn van der Lee
V1 - AB Coördinator: Joris Hendriks
16:30 - 17:30 Benjamins v Anne Kivits
Jasmijn van der Lee
V1 - AB Coördinator: Joris Hendriks
16:30 - 17:30 Funkey Hockey Eef Hamers
Lente Boers
V1 - AB Coördinator: Joris Hendriks
16:30 - 17:30 Meisjes 6E10 Fleur ten Hoeve
Jans Hamers
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E6 Lise de Loijer
Lola Fleskens
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E7 Amber Fleskens
Lauranne van Berlo
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E8 Joos Heijnes
Ties Woltring
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E9 Kiki Pruijssers
Sofie van Mieghem
V1 - CD
16:30 - 17:30 Mix Jongens/Meisjes F Thijs Schenkius
Dim Maassen
Joep Langenhuizen
V1 - AB Coördinator: Joris Hendriks
16:30 - 17:30 Nieuwelingen 1 Minke Muijsers V2 - AB Minke Muijsers
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Ruben Borsje
Ties van der Linden
Sander van Tatenhove
V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Joost van de Kerkhof
Olivier van Rijssen
Tim van Erp
V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Jesse Delauw
Thijs Schenkius
V2 - D
17:30 - 19:00 Jongens D1 Amber Brouwer
Minke Muijsers
V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Luus Hamers
Suus Bergmann
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Eva Bakker
Wies Koenen
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Anouk Mennen
Mijntje Bens
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 Bente van Grinsven
Maud de Koning
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E5 Amber Vroom
Pieke te Meerman
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Britt Weterings
Elleke van der Kust
V2 - ABC
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Juul van den Broek
Lynn Tijssen
V2 - ABC
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Eline van de Geer
Pleun van der Zanden
V2 - ABC
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Esmee Thoonen
Laure Morel
V2 - ABC
18:30 - 20:00 Jongens A1 Rafiq Theijs V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Marco Isbouts V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Joris Hendriks
Wessel Bosveld
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Geert van Lamoen V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Freek van der Meeren V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Freek van der Meeren
Tom van der Pol
V2 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 V4 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 V4 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 4 V3 - CD Incl. trainer (Rogier)
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruben Janssen V2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Marco Isbouts V1
20:00 - 21:30 Heren Jong 3 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 30+ / Veteranen A V3 - CD Incl. trainer (Rogier)
20:30 - 22:00 Dames Jong 5 V4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Anneloes Sagasser V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Joris Hendriks V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Merel van Gerwen V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Marco Isbouts V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Bonnie van Heesch V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Joris Hendriks V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Joep Bakker V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Joep Bakker V2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 V3 - AB Incl. trainer (Fabian)
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Joris Hendriks V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 35+ / Veteranen A V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 35+ / Veteranen B V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Marco Isbouts V4 - AB
20:30 - 22:00 DDW1 V2 Wedstrijd Dames 4
20:30 - 22:00 Heren Jong 2 V3 - CD Incl. trainer (Fabian)
20:30 - 21:30 Meisjes A3 Joris Hendriks V4 - CD Op veld 2 wanneer dat veld vrij is
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Minke Muijsers
Anouk Brouwer
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Merel van Dorst V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Anouk Brouwer
Tom van der Pol
V4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Sylke van Rossum V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Chantal Theunisz
Emma van Houtum
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Meike Dankers
Sofie Verbossen
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Maxime Bevers
Roos Simons
V3 - CD
18:30 - 20:30 Dames 1 Arjen Fluijt V1
18:30 - 20:00 Jongens A1 Rafiq Theijs V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Joris Hendriks
Wessel Bosveld
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Emma Rovers V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Freek van der Meeren V3 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 V3 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruben Janssen V2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Marco Isbouts
Ton Prinssen
V1
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 V3 - CD